Drodzy Przyjaciele,

Jak z pewnością pamiętacie dzień po zakończeniu  cyklu UPHILL MTB BESKIDY 2018, czyli w niedzielę 5 sierpnia, zapraszamy Was do uczestnictwa w naszej zupełnie nowej imprezie I Międzynarodowym Polsko-Czeskim Wyścigu Kolarskim w formule Maratonu MTB.

Opracowaliśmy już we współpracy z naszymi czeskimi Partnerami ogólną koncepcję imprezy oraz zaprojektowaliśmy trasę pierwszej edycji. Od początku koncepcję imprezy konsultujemy z Euroregionem Śląsk Cieszyński – Tesinske Slezsko, który czyni starania zapewnienia jej finansowania od roku 2019.

Jak się pewnie domyślacie Stowarzyszenie jako organizacja non-profit nie jest w stanie samodzielnie sfinansować tak dużej imprezy, stąd narodził się plan, aby w tym roku w niedzielę po piątym, finałowym wyścigu cyklu UPHILL MTB BESKIDY zaprosić Was do udziału w PROLOGU, czyli zapoznania się z trasą maratonu i pokonania jej w towarzystwie naszych Ambasadorów. Tym razem nie będzie jeszcze pomiaru czasu, klasyfikacji i nagród, ale za ukończenie Prologu będą na Was czekały premie, które zaliczycie na poczet klasyfikacji generalnej Cyklu UPHILL MTB BESKIDY 2019. Gwarantujemy fajną zabawę, piękne widoki szczególnie te jeszcze nie do końca Wam znane na szczyty Beskidu Śląsko-Morawskiego, towarzystwo znakomitych zawodników na trasie no i oczywiście punkty na sezon 2019.

Spotykamy się w niedzielę, 5 sierpnia w Bystrzycy, o godzinie 7:45 w doskonale Wam znanym Ośrodku PZKO, skąd w ostatnią sobotę startował nasz Uphill na Ostry. Start o godzinie 8:00.

Szczegóły trasy znajdziecie w pliku gpx i na załączonej mapce.

Jeśli macie szczegółowe pytania – dzwońcie.

Serdecznie zapraszam – Andrzej Nowiński [602-280-294]

Mapka i profil trasy:

 

Do pobrania trak GPX:

Gorol Maraton

Like this post0
Go top