Drodzy Przyjaciele,

W najbliższą sobotę 3 sierpnia  od godziny 12:00 na ustrońskim Rynku będzie na Was czekało, oprócz tego co Was oczywiście najbardziej interesuje, czyli uroczystości dekoracji za edycję i za cały cykl, wiele atrakcji.

Dzięki uprzejmości firmy Taurus – naszego Partnera – będziecie mogli testować 4 elektryczne rowery firmy Kreidler.

Będziecie także mieli możliwość zapoznania się z produktami firm Yakima i Taurusskorzystać z porad serwisantów w zakresie wyboru sprzętu, oraz zostawić dzieci w STREFIE ZABAWY pod opieką bardzo miłych dziewczyn.

Jak pewnie wiecie TAURUS to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Od przeszło 30 lat Taurus pracuje nad rozwiązaniami mającymi ułatwić osobom aktywnym uprawianie sportu i rekreacji w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. TAURUS od wielu lat jest liderem branży bagażników dachowych oraz montowanych na hak, a także uchwytów narciarskich i łańcuchów przeciwśnieżnych w Polsce. Bagażniki TAURUS umożliwiają w prosty i komfortowy sposób zapakować oraz przewieźć większość popularnego sprzętu sportowego, niezbędnego podczas letnich i zimowych wypadów za miasto. Słowem TAURUS pomaga ludziom realizować sportowe pasje. Gdziekolwiek jadą…

Andrzej Nowiński

Like this post0
Go top