W sezonie 2021 utrzymujemy możliwość otrzymania numeru startowego na wszystkie 4 edycje. Warunkiem aby go otrzymać jest:

  1. Zalogowanie się na swoje konto w systemie rejestracji online uczestników Uphill MTB Beskidy.

 Konto można oczywiście bezpłatnie założyć na naszej stronie.

  1. Zapisanie się w systemie rejestracji online przed pierwszymi zawodami tj. DO PIĄTKU 23 LIPCA do godziny 20:00 na wszystkie 4 edycje
  2. W dniu pierwszych zawodów 24 lipca stawienie się w biurze zawodów w godzinach jego pracy i opłacenie startowego z góry gotówką za wszystkie 4 edycje

Uwagi szczegółowe:

– Opłata startowa nie podlega zwrotowi, jeśli zawodnik nie wystartuje we wszystkich edycjach!

– Stały numer startowy będą mogły otrzymać tylko osoby zarejestrowane online znajdujące się na specjalnej liście wygenerowanej z systemu rejestracji online uczestników Uphill MTB Beskidy przed pierwszymi zawodami  23 lipca.

-Numer startowy będzie losowym z początku puli numerów startowych. Obowiązuje kolejność zgłoszeń w biurze zawodów przed pierwszymi zawodami  23 lipca.

Uczestnik posiadający stały numer startowy musi się zgłaszać się do biura zawodów przed poszczególnymi edycjami w celu złożenia wypełnionej karty zgłoszeniowej, oraz jest on zobowiązany do skontrolowania dokładnej godziny swojego startu na liście startowej wywieszanej po zamknięciu rejestracji w biurze zawodów w dniu zawodów.

– Numer startowy nie będzie odcinany na mecie zawodów przez obsługę przez cały cykl zawodów.

– Numer startowy należy zwrócić po zakończeniu ostatniej edycji zawodów 21 sierpnia (Ustroń – Równica) obsłudze zawodów na mecie wyścigu.

Like this post0
Go top