W sezonie 2018 utrzymujemy możliwość otrzymania numeru startowego na wszystkich 5 edycji. Warunkiem aby go otrzymać jest:

1. Zalogowanie się na swoje konto w systemie rejestracji online uczestników Uphill MTB Beskidy.

Konto można oczywiście bezpłatnie założyć na naszej stronie.

2. Zapisanie się w systemie rejestracji online przed pierwszymi zawodami tj. do piątku 20 lipca do godziny 20:00 na wszystkie 5 edycji 

3. W dniu pierwszych zawodów 21 lipca (Brenna-Błatnia) stawienie się w biurze zawodów w godzinach jego pracy i opłacenie startowego z góry gotówką za wszystkie 5 edycji

Uwagi szczegółowe:

– Opłata startowa nie podlega zwrotowi, jeśli zawodnik nie wystartuje we wszystkich edycjach!
– Stały numer startowy będą mogły otrzymać tylko osoby zarejestrowane online znajdujące się na specjalnej liście wygenerowanej z systemu rejestracji online uczestników Uphill MTB Beskidy przed pierwszymi zawodami 21 lipca (Brenna-Błatnia).

-Numer startowy będzie losowym z początku puli numerów startowych. Obowiązuje kolejność zgłoszeń w biurze zawodów przed pierwszymi zawodami 21 lipca (Brenna-Błatnia).

– Uczestnik posiadający stały numer startowy nie musi zgłaszać się do biura zawodów przed poszczególnymi edycjami, jest on jednak zobowiązany do skontrolowania dokładnej godziny swojego startu na liście startowej wywieszanej po zamknięciu rejestracji w biurze zawodów w dniu zawodów.

– Numer startowy nie będzie odcinany na mecie zawodów przez obsługę przez cały cykl zawodów.

– Numer startowy należy zwrócić po zakończeniu ostatniej edycji zawodów 4 sierpnia (Ustroń – Równica) obsłudze zawodów na mecie wyścigu.

Like this post0
Go top