Drodzy Przyjaciele Cyklu UPHILL MTB BESKIDY 2020 !!

Plakat Uphill MTB Beskidy 2020

Plakat, który widzicie nad tekstem miał, zgodnie z naszą intencją, zapowiadać kolejną, jedenastą już edycję naszego Cyklu. Niestety, nieoczekiwany przez nikogo na świecie atak wirusa zburzył wszystkie plany.

Zależy nam bardzo, żeby tegoroczna edycja Cyklu zaistniała nie tylko na plakacie i zrobimy wszystko, żeby wyścigi się odbyły. Istnieje jednak zbyt wiele całkowicie niezależnych od nas czynników, które uniemożliwiają na dzień dzisiejszy przedstawienie konkretnych terminów poszczególnych edycji. Ze względu na zamknięcie granicy polsko – czeskiej pod wielkim znakiem zapytania stoi możliwość rozegrania edycji OSTRY i CZANTORIA w formie, jaką znacie od lat. Nieoficjalne informacje o otwarciu granicy z Republiką Czeską są bardzo niepokojące i mówią o końcu roku. Również aktualnie obowiązujący stan prawny w Polsce uniemożliwia rozegranie na dzień dzisiejszy edycji RÓWNICA i BŁATNIA. Na bieżąco monitorujemy sytuację prawną i jeśli tylko pojawią się możliwości formalne, natychmiast będziemy działać.

Zakładamy również taką wersję naszych działań, że jeśli granice będą zamknięte, to nasz Przyjaciel, Tomek Kantor zorganizuje edycję OSTRY dla kolarzy czeskich, a my, jeśli uwarunkowania prawne pozwolą, postaramy się rozegrać edycje RÓWNICA, BŁATNIA i być może CZANTORIA (wariant wyścigu po polskiej stronie granicy).

Prosimy Was o wyrozumiałość i cierpliwość. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli dla Was dobre informacje.

Życzymy wszystkim ZDROWIA i do zobaczenia na starcie.

Andrzej Nowiński

Like this post0
Go top